Pomoc informatyczna 24/7 w 5 minut?

Z nami to możliwe!

Promocja dla nowych klientów „30 MINUT NA START” (kliknij)Zapraszamy do skorzystania z innowacyjnej usługi Pomocy Zdalnej.

Dotychczas oferta ta była skierowana tylko do naszych klientów korporacyjnych.
Aktualnie rozszerzyliśmy ją także o klientów indywidualnych.


Opis usługi:

Około 80% problemów z komputerem jest spowodowane usterkami oprogramowania.
My, wykorzystując najnowsze technologie jesteśmy w stanie usunąć je zdalnie, bez konieczności wizyty osobistej w Państwa domu. Jedynym warunkiem jest posiadanie komputera z aktywnym połączeniem internetowym oraz uruchomienie naszej aplikacji ("Czy to jest bezpieczne?"). Dzięki temu nasz technik będzie mógł połączyć się z Państwa pulpitem i sterować komputerem dokładnie tak samo, jak by przy nim siedział.


Mimo, że brzmi to skomplikowanie, procedura jest bardzo prosta i składa się z trzech kroków:

Krok 1 - Zgłoszenie – ten etap umożliwia wycenę naprawy usterki i polega na wypełnieniu formularza zgłoszeniowego. Im dokładniejszy opis do nas dotrze, tym nasz informatyk będzie mógł się lepiej przygotować do naprawy i szybciej zareagować. Po kilkunastu minutach powinien przyjść mail zwrotny z wyceną naprawy i odnośnikiem do pobrania naszej aplikacji (jest zamieszczona również w dziale „Krok 3 – Uruchomienie”, 3.5 MB).

Krok 2 - Płatność – Za pomocą przelewy24 wpłacacie Państwo umówioną kwotę. Przelew zostanie zaksięgowany w ciągu kilku minut, a my będziemy mogli zabrać się do pracy.

Krok 3 – Uruchomienie – Krok ten ogranicza się do włączenia naszej aplikacji oraz odesłanie nam 9-cyfrowego identyfikatora w niej ukazanego.

To wszystko!


Prezentacja usługi na przykładzie instalacji antywirusa Microsoft Security Essentials:

Korzyści płynące z takiego rozwiązania są oczywiste:

CZAS – Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Realny czas podjęcia naprawy od wysłania formularza zgłoszeniowego to 5 MINUT!

PIENIĄDZE – Ceny napraw standardowych mieszczą się w przedziale od 19 do 69 zł!

ZASIĘG – Jesteśmy w stanie Państwu pomóc niezależnie od lokalizacji!


Jakie problemy informatyczne można w ten sposób rozwiązać? (lista przykładowa)

- Diagnoza komputera – od 19 zł
- Instalacja/konfiguracja oprogramowania i gier – od 19 zł
- Wolne działanie systemu /usuwanie wirusów, trojanów itp., optymalizacja/ - od 39 zł
- Pomoc z programami biurowymi oraz aplikacjami - od 29 zł
- Naprawa i konfiguracja programu pocztowego - od 29 zł
- Archiwizacja danych - od 29 zł
- Instalacja sprzętu /instalacja sterowników, konfiguracja sieciowa/ - od 29 zł
- Inne problemy, pytania i wątpliwości – od 19 zł

Do zleceń realizowanych w tygodniu po godz. 18-tej oraz w weekendy i święta do ceny bazowej doliczamy 50%.


Czy to jest bezpieczne?

Korzystając z usługi pomocy zdalnej nie narażacie się Państwo na niebezpieczeństwo utraty swoich danych, czy przejęcia kontroli nad komputerem przez niepowołane osoby. W przeciwieństwie do innych programów do tzw. zdalnej kontroli, aplikacja z której korzystamy nie instaluje się w komputerze na stałe, a jedynie udostępnia komputer gdy się ją uruchomi. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie tylko nie musicie Państwo przechodzić skomplikowanego procesu konfiguracji systemu, ale również macie gwarancję, że nie uruchamiając samodzielnie programu, nikt, nawet nasi technicy, nie mają dostępu do Państwa komputera. Identyfikatory i hasła dostępu są generowane losowo przy każdym połączeniu, więc nawet jeżeli ktoś przechwyci taki identyfikator, nie będzie mógł z niego skorzystać przy następnym połączeniu.

Podczas połączenia cały czas mogą Państwo kontrolować co technik robi na Państwa komputerze i upewnić się, że wasze dane są w 100% bezpieczne. Samo połączenie jest również zabezpieczone przed przechwyceniem dzięki mocnemu szyfrowaniu. Dostęp do Państwa komputera posiada jedynie osoba, której podacie identyfikator i hasło dostępu i to jedynie tak długo, jak działa program. Po jego wyłączeniu dostęp do komputera z Internetu jest niemożliwy.


Promocja "30 MINUT NA START"

Dla nowych klientów przygotowaliśmy możliwość przetestowania naszej usługi zupełnie za darmo! Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i wyrazić w nim chęć skorzystania z promocji. Jedyne ograniczenie dotyczy skali problemu, który w przypadku darmowej usługi nie może wymagać więcej niż 30 minut pracy technika. W takim przypadku otrzymacie Państwo 50% zniżki na całość usługi.

Jedna osoba może skorzystać z promocji tylko raz!

Zapraszamy!


Array ( )